Sjabbattijden / Shabbat starts – ends

NB / Please note:
Vermelde tijdstip einde sjabbat is steeds dat in de laatste van de 5 tijdzones waarin Nederland is verdeeld voor de bepaling van het tijdstip waarop de sterren verschijnen – tset hakochavim.
The time mentioned is the last time Shabbat ends in any of the five timezones in which the Netherlands is divided for the purpose of deciding the time of Coming out of the stars – tset hakochavim.

Sjabbat/JomtovDatumBeginEinde
Nitsawiem8-9-201819.2020.59
Eerste dag Rosj Hasjana 577910-9-201819.2020.53
Tweede dag Rosj Hasjana 577911-9-201820.5320.51
Vastendag van Gedalja12-9-20185.2320.48
Wajelech15-9-201819.2020.41
Jom Kippoer19-9-201819.2520.31
Ha’azinoe22-9-201819.2020.24
Eerste dag Soekot24-9-201819.2020.19
Tweede dag Soekot25-9-201820.1920.17
Sjabbat Chol Hamo’ed29-9-201819.1020.07
Sjemini Atseret1-10-201819.0520.01
Simchat Tora2-10-201820.0119.59
Bereesjiet6-10-201818.5019.50
Noach13-10-201818.3519.35
Lech Lecha20-10-201818.2019.20
Wajeera27-10-201818.0519.07
Chajee Sara3-11-201816.5017.56
Toldot10-11-201816.4017.46
Wajeetsee17-11-201816.3017.36
Wajisjlach24-11-201816.2017.30
Wajeesjew1-12-201816.1517.25
Mikeets – Chanoeka8-12-201816.1517.22
Wajigasj15-12-201816.1517.22
Vastendag 10 Tewet18-12-201806.5217.23
Wajechi22-12-201816.1517.25
Sjemot29-12-201816.1517.29
Wa’eera5-1-201916.2517.37
Bo12-1-201916.3017.45
Besjalach19-1-201916.4517.54
Jitro26-1-201916.5518.06
Misjpatiem2-2-201917.1018.17
Teroema9-2-201917.2018.28
Tetsawee16-2-201917.3518.40
Kie Tisa23-2-201917.5018.52
Wajakheel2-3-201918.0019.03
Pekoedee9-3-201918.1519.15

 

Reacties zijn gesloten.