Sjabbattijden / Shabbat starts – ends

NB / Please note:
Vermelde tijdstip einde sjabbat is steeds dat in de laatste van de 5 tijdzones waarin Nederland is verdeeld voor de bepaling van het tijdstip waarop de sterren verschijnen – tset hakochavim.
The time mentioned is the last time Shabbat ends in any of the five timezones in which the Netherlands is divided for the purpose of deciding the time of Coming out of the stars – tset hakochavim.

Sjabbat/JomtovDatumBeginEinde
Vastendag 17 Tammoez11-7-201701.4623.04
Pinchas15-7-201720.2022.59
Matot-Masee22-7-201720.1522.48
Dewariem29-7-201720.0522.35
Tisja be-aw1-8-201722.0122.29
Wa-etchanan5-8-201719.5522.20
Ekew12-8-201719.4522.05
Re-ee19-8-201719.3521.48
Sjoftiem26-8-201719.2021.31
Kie Teetsee2-9-201719.1021.14
Kie Tawo9-9-201718.5520.56
Nitsawiem-Wajelech16-9-201718.5520.38
Eerste dag Rosj Hasjana 577821-9-201718.5520.26
Tweede dag Rosj Hasjana 577822-9-201720.2620.24
Ha’azinoe23-9-201718.5520.22
Vastendag van Gedalja24-9-20175.4820.19
Jom Kippoer30-9-201719.0020.04
Eerste dag Soekot5-10-201718.5519.52
Tweede dag Soekot6-10-201719.5219.50
Sjabbat Chol Hamo’ed7-10-201718.5018.48
Sjemini Atseret12-10-201718.4019.37
Simchat Tora13-10-201719.3719.35
Bereesjiet14-10-201718.3519.33
Noach21-10-201718.2019.18
Lech Lecha28-10-201718.0519.06
Wajera4-11-201716.5017.54
Chajee Sara11-11-201716.4017.44
Toledot18-11-201716.3017.35
Wajeetsee25-11-201716.2017.29
Wajisjlach2-12-201716.1517.24
Wajeesjev9-12-201716.1517.22
Mikeets – Chanoeka16-12-201716.1517.23
Wajigasj23-12-201716.1517.26
Vastendag 10 Tewet28-12-20176.5717.28
Wajechi30-12-201716.1517.30
Sjemot6-1-201816.2517.38
Wa’era13-1-201816.3517.46
Bo20-1-201816.4517.56
Besjalach27-1-201817.0018.07
Jitro3-2-201817.1518.18
Misjpatiem10-2-201817.2518.30
Teroema17-2-201817.4018.42
Tetsawee24-2-201817.5018.53
Vastendag van Esther28-2-20185.4919.00
Kie Tisa3-3-201818.0519.05
Wajakheel-Pekoedee10-3-201818.1519.17
Wajikra17-3-201818.3019.30
Tsav24-3-201818.4019.43

Reacties zijn gesloten.