Sjabbattijden / Shabbat starts – ends

NB / Please note:
Vermelde tijdstip einde sjabbat is steeds dat in de laatste van de 5 tijdzones waarin Nederland is verdeeld voor de bepaling van het tijdstip waarop de sterren verschijnen – tset hakochavim.
The time mentioned is the last time Shabbat ends in any of the five timezones in which the Netherlands is divided for the purpose of deciding the time of Coming out of the stars – tset hakochavim.

Sjabbat/JomtovDatumBeginEinde
Wajikra17-3-201818.3019.30
Tsav24-3-201818.4019.43
Eerste dag Pesach31-3-201819.5520.56
Tweede dag Pesach1-4-201820.5620.58
Zevende dag Pesach6-4-201819.0521.08
Achtste dag Pesach7-4-201819.0521.10
Sjemini14-4-201819.1521.23
Tazria-Metsora21-4-201819.2521.37
Acharee Mot-Kedosjiem28-4-201819.3521.51
Emor5-5-201820.5022.05
Behar-Bechoekotaj12-5-201819.5022.20
Bemidbar19-5-201820.0022.34
Eerste dag Sjawoeot20-5-201822.3422.36
Tweede dag Sjawoeot21-5-201822.3622.37
Naso26-5-201820.1022.47
Beha’alotecha2-6-201820.1522.58
Sjelach Lecha9-6-201820.2023.06
Korach16-6-201820.2523.12
Choekat23-6-201820.2523.14
Balak30-6-201820.2523.13
Vastendag 17 Tammoez1-7-201801.4523.13
Pinchas7-7-201820.2523.08
Matot-Masee14-7-201820.2523.00
Dewariem21-7-201820.1522.50
Tisja be-aw22-7-201822.5022.48
Wa-etchanan28-7-201820.0522.37
Eekev4-8-201820.0022.22
Re-ee11-8-201819.4522.07
Sjoftiem18-8-201819.3521.51
Kie Teetsee25-8-201819.2521.33
Kie Tawo1-9-201819.2021.16
Nitsawiem8-9-201819.2020.59
Eerste dag Rosj Hasjana 577910-9-201819.2020.53
Tweede dag Rosj Hasjana 577911-9-201820.5320.51
Vastendag van Gedalja12-9-20185.2320.48
Wajelech15-9-201819.2020.41

 

Reacties zijn gesloten.