Sjabbattijden / Shabbat starts – ends

NB / Please note:
Vermelde tijdstip is steeds dat in de laatste van de 5 tijdzones waarin Nederland is verdeeld voor de bepaling van het tijdstip waarop de sterren verschijnen – tset hakochavim.
The time mentioned is the last time Shabbat ends in any of the five timezones in which the Netherlands is divided for the purpose of deciding the time of Coming out of the starts – tset hakochavim.

Sjabbat/JomtovDatumBeginEinde
Wajikra1-4-201719.0020.58
Tsav8-4-201719.0521.12
Eerste dag Pesach10-4-201720.1521.17
Tweede dag Pesach11-4-201721.1721.19
Sjabbat Chol Hamo’ed15-4-201719.1521.25
Zevende dag Pesach17-4-201719.2021.29
Achtste dag Pesach18-4-201721.2921.31
Sjemini22-4-201719.2521.39
Tazria-Metsora29-4-201719.3521.53
Acharee Mot-Kedosjiem6-5-201719.4522.08
Emor13-5-201719.5522.22
Behar-Bechoekotaj20-5-201720.0022.36
Bemidbar27-5-201720.1022.48
Eerste dag Sjawoeot31-5-201721.3022.55
Tweede dag Sjawoeot1-6-201722.5522.56
Naso3-6-201720.1522.59
Beha’alotecha10-6-201720.2023.07
Sjelach Lecha17-6-201720.2523.12
Korach24-6-201720.2523.15
Choekat1-7-201720.2523.13
Balak8-7-201720.2523.08
Vastendag 17 Tammoez11-7-201701.4623.04
Pinchas15-7-201720.2022.59
Matot-Masee22-7-201720.1522.48
Dewariem29-7-201720.0522.35
Tisja be-aw1-8-201722.0122.29
Wa-etchanan5-8-201719.5522.20
Ekew12-8-201719.4522.05
Re-ee19-8-201719.3521.48
Sjoftiem26-8-201719.2021.31
Kie Teetsee2-9-201719.1021.14
Kie Tawo9-9-201718.5520.56
Nitsawiem-Wajelech16-9-201718.5520.38
Eerste dag Rosj Hasjana 577821-9-201718.5520.26
Tweede dag Rosj Hasjana 577822-9-201720.2620.24
Ha’azinoe23-9-201718.5520.22
Vastendag van Gedalja24-9-20175.4820.19
Jom Kippoer30-9-201719.0020.04

Reacties zijn gesloten.