Sjabbattijden / Shabbat starts – ends

NB / Please note:
Vermelde tijdstip einde sjabbat is steeds dat in de laatste van de 5 tijdzones waarin Nederland is verdeeld voor de bepaling van het tijdstip waarop de sterren verschijnen – tset hakochavim.
The time mentioned is the last time Shabbat ends in any of the five timezones in which the Netherlands is divided for the purpose of deciding the time of Coming out of the stars – tset hakochavim.

Sjabbat/JomtovDatumBeginEinde
Wajikra16-3-201918.2519.28
Vastendag van Esther20-3-20194.4719.35
Tsav23-3-201918.4019.41
Sjemini30-3-201918.5019.54
Tazria6-4-201919.0521.08
Metsora13-4-201919.1521.21
Eerste dag Pesach20-4-201920.3021.35
Tweede dag Pesach21-4-201921.3521.37
Zevende dag Pesach26-4-201919.3021.47
Achtste dag Pesach27-4-201919.3021.49
Acharee Mot4-5-201919.4022.03
Kedosjiem11-5-201919.5022.18
Emor18-5-201920.0022.32
Behar25-5-201920.0522.45
Bechoekotaj1-6-201920.1522.56
Bemidbar8-6-201920.2023.05
Eerste dag Sjawoeot9-6-201923.0523.06
Tweede dag Sjawoeot10-6-201923.0623.07
Naso15-6-201920.2523.11
Beha’alotecha22-6-201920.2523.14
Sjelach Lecha29-6-201920.2523.13
Korach6-7-201920.2523.09
Choekat13-7-201920.2023.02
Balak20-7-201920.1522.51
Vastendag 17 Tammoez21-7-2019-22.50
Pinchas27-7-201920.1022.39
Matot-Masee3-8-201920.0022.25
Dewariem10-8-201919.5022.09
Tisja be-aw11-8-201921.3022.07
Wa-etchanan17-8-201919.4021.53
Eekev24-8-201919.2521.36
Re-ee31-8-201919.1521.18
Sjoftiem7-9-201919.0021.01
Kie Teetsee14-9-201918.4520.44
Kie Tawo21-9-201918.3520.26
Nitsawiem28-9-201918.3520.09

 

Reacties zijn gesloten.