Sjabbattijden / Shabbat times

NB / Please note:
Vermelde tijdstip einde sjabbat is steeds dat in de laatste van de 5 tijdzones waarin Nederland is verdeeld voor de bepaling van het tijdstip waarop de sterren verschijnen – tset hakochavim.
The time mentioned is the last time Shabbat ends in any of the five timezones in which the Netherlands is divided for the purpose of deciding the time of Coming out of the stars – tset hakochavim.

Sjabbat/JomtovDatumBeginEinde
Wajikra16-3-201918.2519.28
Vastendag van Esther20-3-20194.4719.35
Tsav23-3-201918.4019.41
Sjemini30-3-201918.5019.54
Tazria6-4-201919.0521.08
Metsora13-4-201919.1521.21
Eerste dag Pesach20-4-201920.3021.35
Tweede dag Pesach21-4-201921.3521.37
Zevende dag Pesach26-4-201919.3021.47
Achtste dag Pesach27-4-201919.3021.49
Acharee Mot4-5-201919.4022.03
Kedosjiem11-5-201919.5022.18
Emor18-5-201920.0022.32
Behar25-5-201920.0522.45
Bechoekotaj1-6-201920.1522.56
Bemidbar8-6-201920.2023.05
Eerste dag Sjawoeot9-6-201923.0523.06
Tweede dag Sjawoeot10-6-201923.0623.07
Naso15-6-201920.2523.11
Beha’alotecha22-6-201920.2523.14
Sjelach Lecha29-6-201920.2523.13
Korach6-7-201920.2523.09
Choekat13-7-201920.2023.02
Balak20-7-201920.1522.51
Vastendag 17 Tammoez21-7-2019-22.50
Pinchas27-7-201920.1022.39
Matot-Masee3-8-201920.0022.25
Dewariem10-8-201919.5022.09
Tisja be-aw11-8-201921.3022.07
Wa-etchanan17-8-201919.4021.53
Eekev24-8-201919.2521.36
Re-ee31-8-201919.1521.18
Sjoftiem7-9-201919.0021.01
Kie Teetsee14-9-201918.4520.44
Kie Tawo21-9-201918.3520.26
Nitsawiem28-9-201918.3520.09

Zoneverdeling / zone division 2019-2020 / 5780

Groot Amsterdam is een aparte zone / Amsterdam and surroundings is a separate zone

Zone 1: Friesland, Groningen, Drente, Texel, Den Helder

Zone 2: Noord-Holland (behalve / except Texel, Den Helder en Groot Amsterdam), Flevoland, Overijssel, Nijkerk, Harderwijk, Elburg, Hattem

Zone 3: Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland (behalve / except Nijkerk, Harderwijk, Elburg en Hattem)

Zone 4: Zeeland, Noord-Brabant, Limburg ten noorden van / north of Roermond

Zone 5: Roermond, Limburg ten zuiden van / south of Roermond

Sjabbat/JomtovDatumAmsterdamZone 1Zone 2Zone 3Zone 4Zone 5
Eerste dag Rosj Hasjana 578030-sepbegin18:3518:2518:3018:3018:3518:35
eind20:0220:0420:0420:0620:0819:59
Tweede dag Rosj Hasjana 57801-oktbegin20:0220:0420:0420:0620:0819:59
eind20:0020:0120:0220:0420:0619:56
Vastendag van Gedalja2-oktbegin06:0105:5005:5205:5405:5705:58
eind19:5819:5919:5920:0220:0319:54
Wajelech5-oktbegin18:3518:2518:3018:3018:3518:35
eind19:5119:5219:5219:5519:5719:48
Jom Kippoer9-oktbegin18:4018:3018:3018:3518:3518:35
eind19:4219:4319:4319:4619:4819:39
Ha'azinoe12-oktbegin18:3518:2518:3018:3018:3518:35
eind19:3519:3619:3719:4019:4219:33
Eerste dag Soekot14-oktbegin18:3018:2518:3018:3018:3518:35
eind19:3119:3119:3219:3519:3719:28
Tweede dag Soekot15-oktbegin19:3119:3119:3219:3519:3719:28
eind19:2919:2919:3019:3319:3519:26
Sjabbat Chol Hamo’ed19-oktbegin18:2018:1518:2018:2018:2518:25
eind19:2019:2119:2219:2519:2719:18
Sjemini Atseret21-oktbegin18:1518:1018:1518:1518:2018:20
eind19:1619:1719:1819:2119:2319:15
Simchat Tora22-oktbegin19:1619:1719:1819:2119:2319:15
eind19:1419:1419:1619:1919:2119:13
Bereesjiet26-oktbegin18:0518:0018:0518:0518:1018:10
eind19:0619:0719:0819:1119:1419:05
Noach2-novbegin16:5016:4516:5016:5016:5516:55
eind17:5417:5417:5517:5918:0217:53
Lech Lecha9-novbegin16:4016:3516:3516:4016:4516:45
eind17:4317:4217:4417:4817:5117:43
Wajeera16-novbegin16:3016:2016:2516:3016:3516:35
eind17:3317:3217:3517:3917:4217:34
Chajee Sara23-novbegin16:2016:1516:1516:2016:2516:25
eind17:2617:2517:2717:3217:3517:27
Toldot30-novbegin16:1516:0516:1016:1516:1516:20
eind17:2017:1917:2217:2617:3017:22
Wajeetsee7-decbegin16:1016:0016:0516:1016:1516:15
eind17:1817:1617:1917:2417:2717:20
Wajisjlach14-decbegin16:1016:0016:0516:0516:1016:15
eind17:1717:1617:1917:2317:2717:19
Wajeesjew21-decbegin16:1016:0016:0516:1016:1516:15
eind17:1917:1817:2117:2517:2917:22
Mikeets – Chanoeka28-decbegin16:1516:0516:1016:1516:2016:20
eind17:2417:2217:2517:3017:3317:26
Wajigasj4-janbegin16:2016:1016:1516:2016:2516:25
eind17:3017:2917:3217:3617:4017:32
Vastendag 10 Tewet7-janbegin06:5606:4806:4706:4706:4906:48
eind17:3417:3217:3517:4017:4317:36
Wajechi11-janbegin16:3016:2016:2516:3016:3516:35
eind17:3917:3717:4017:4517:4817:40
Sjemot18-janbegin16:4016:3516:3516:4016:4516:45
eind17:4917:4817:5017:5417:5817:50
Wa’eera25-janbegin16:5016:4516:5016:5016:5516:55
eind18:0017:5918:0118:0518:0818:00
Bo1-febbegin17:0517:0017:0017:0517:1017:10
eind18:1118:1118:1318:1718:2018:11
Besjalach8-febbegin17:2017:1017:1517:1517:2017:20
eind18:2318:2318:2518:2918:3118:23
Jitro15-febbegin17:3017:2517:3017:3017:3517:35
eind18:3618:3618:3718:4118:4318:35
Misjpatiem22-febbegin17:4517:4017:4017:4517:4517:45
eind18:4818:4818:5018:5318:5518:46
Teroema29-febbegin18:0017:5517:5517:5518:0018:00
eind19:0119:0119:0219:0519:0718:58
Tetsawee7-mrtbegin18:1018:0518:0518:1018:1018:10
eind19:1319:1419:1419:1719:1919:10
Vastendag van Esther9-mrtbegin05:2705:1605:1805:2005:2305:23
eind19:1619:1819:1819:2019:2219:13
Kie Tisa14-mrtbegin18:2518:2018:2018:2018:2518:25
eind19:2519:2719:2719:2919:3119:21
Wajakheel-Pekoedee21-mrtbegin18:3518:3018:3018:3518:3518:35
eind19:3819:4019:3919:4119:4319:33
Wajikra28-mrtbegin18:5018:4518:4518:4518:4518:45
eind19:5119:5319:5219:5419:5519:45
Tsav4-aprbegin19:0019:0019:0019:0519:0518:55
eind21:0421:0621:0621:0621:0720:57
Eerste dag Pesach9-aprbegin20:1020:0520:0520:0520:0520:05
eind21:1321:1621:1521:1621:1721:06
Tweede dag Pesach10-aprbegin21:1321:1621:1521:1621:1721:06
eind21:1521:1821:1721:1721:1821:08
Sjabbat Chol Hamo’ed11-aprbegin19:1019:1019:1019:1019:1519:05
eind21:1721:2021:1921:1921:2021:10
Zevende dag Pesach15-aprbegin19:1519:1519:1519:1519:2019:10
eind21:2421:2821:2721:2721:2821:17
Achtste dag Pesach16-aprbegin21:2421:2821:2721:2721:2821:17
eind21:2621:3021:2921:2921:2921:19
Sjemini18-aprbegin19:2019:2019:2019:2019:2019:10
eind21:3021:3421:3321:3221:3321:22
Tazria-Metsora25-aprbegin19:3019:3019:3019:3019:3019:20
eind21:4421:4821:4721:4621:4621:35
Acharee Mot-Kedosjiem2-meibegin19:3519:4019:4019:4019:4019:30
eind21:5822:0322:0222:0022:0021:48
Emor9-meibegin19:4519:5019:5019:5019:5019:40
eind22:1222:1722:1622:1322:1322:01
Behar-Bechoekotaj16-meibegin19:5519:5519:5519:5519:5519:45
eind22:2522:3122:3022:2722:2622:14
Bemidbar23-meibegin20:0020:0520:0520:0520:0519:55
eind22:3822:4522:4322:3922:3822:26
Eerste dag Sjawoeot29-meibegin20:1020:1520:1020:1020:1020:00
eind22:4822:5522:5322:4922:4822:35
Sjabbat / Tweede dag Sjawoeot30-meibegin20:1020:1520:1520:1020:1020:00
eind22:4922:5722:5522:5122:4922:36
Naso6-junbegin20:1520:2020:2020:2020:2020:05
eind22:5823:0723:0523:0022:5822:45
Beha’alotecha13-junbegin20:2020:2520:2520:2020:2520:10
eind23:0023:1423:1123:0723:0422:51
Sjelach Lecha20-junbegin20:2520:3020:2520:2520:2520:15
eind23:0823:1723:1523:1023:0822:54
Korach27-junbegin20:2520:3020:3020:2520:2520:15
eind23:0823:1723:1423:1023:0722:54
Choekat-Balak4-julbegin20:2520:2520:2520:2520:2520:15
eind23:0423:1323:1023:0623:0422:51
Vastendag 17 Tammoez9-julbegin
eind23:0023:0823:0523:0123:0022:47
Pinchas11-julbegin20:2020:2520:2520:2020:2020:10
eind22:5723:0523:0322:5922:5722:45
Matot-Masee18-julbegin20:1520:2020:1520:1520:1520:05
eind22:4822:5522:5322:4922:4822:36
Dewariem25-julbegin20:0520:1020:1020:1020:1020:00
eind22:3622:4222:4122:3722:3722:25
Tisja be-aw30-julbegin21:5822:0422:0322:0021:5921:48
eind22:2622:3222:3122:2822:2722:16
Wa-etchanan1-augbegin20:0020:0020:0020:0020:0019:50
eind22:2222:2822:2722:2422:2422:12
Eekev8-augbegin19:5019:5019:5019:5019:5019:40
eind22:0722:1222:1122:0922:0921:58
Re-ee15-augbegin19:3519:4019:4019:4019:4019:30
eind21:5221:5621:5521:5421:5421:43
Sjoftiem22-augbegin19:2519:2519:2519:3019:3019:20
eind21:3521:3921:3821:3721:3821:27
Kie Teetsee29-augbegin19:1019:1519:1519:1519:1519:05
eind21:1821:2121:2121:2121:2221:11
Kie Tawo5-sepbegin19:0019:0019:0019:0519:0518:55
eind21:0121:0421:0321:0421:0520:55
Nitsawiem-Wajelech12-sepbegin18:5518:5018:5018:5518:5518:55
eind20:4420:4620:4620:4720:4820:38

Reacties zijn gesloten.